Menu

Bestyrelsen

02. juni - 2017 kl. 17:35
Indkaldelse til
Nyere
Side 1 af 1
Ældre

Hovedsponsor

Kampe på Karlslunde Stadion
August 2017
22.
tirsdag
18.30
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Ishøj IF
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
23.
onsdag
19.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 6
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
Hundige BK
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
23.
onsdag
19.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
M+40
8-M+40 (Veteran) 1 - Efterår • Pulje 2
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Greve Fodbold
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
26.
lørdag
09.30
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
BK Avarta
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
26.
lørdag
09.30
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (07) Efterår • Pulje 6
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Greve Fodbold
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
26.
lørdag
10.18
Karlslunde IF
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 26. august • Pulje 2, 2 baner
Karlslunde Stadion
FK Sydsjælland 05
Karlslunde Stadion
26.
lørdag
11.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (99-00) Efterår • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Hørsholm-Usserød IK
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
26.
lørdag
11.30
Karlslunde IF
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 26. august • Pulje 2, 2 baner
Karlslunde Stadion
Hvalsø IF (1)
Karlslunde Stadion
26.
lørdag
12.06
Karlslunde IF
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 26. august • Pulje 2, 2 baner
Karlslunde Stadion
Køge BK
Karlslunde Stadion
26.
lørdag
13.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (04) Efterår • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Allerød Fodbold Klub
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
26.
lørdag
15.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (01) Efterår • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
FKO Nykøbing
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
27.
søndag
10.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U12
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (06) Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
Greve Fodbold
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
27.
søndag
13.00
Karlslunde IF
Omklædning 6
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Kastrup Bk.
Omklædning 3
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
27.
søndag
15.30
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Albertslund BS 72
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
29.
tirsdag
18.00
Karlslunde IF (M)
Herrer
U17
Ungdomspokal U17 Drenge (01-02) 17/18 • P1
Karlslunde Stadion
Frem (Øst 1)
Karlslunde Stadion
29.
tirsdag
18.30
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
M+32
M+32 (Old boys) 2 • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Jyderup BK
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
29.
tirsdag
18.30
Karlslunde IF (M)
Herrer
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (04) 17/18 • Pulje 1
Karlslunde Stadion
FC Roskilde (Øst 1)
Karlslunde Stadion
30.
onsdag
18.00
Karlslunde IF (M)
Herrer
U19
Ungdomspokal U19 Drenge (99-00) 17/18 • P1
Karlslunde Stadion
Hvidovre IF (Division)
Karlslunde Stadion
31.
torsdag
17.30
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (04) Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 2 (11-mands KUNST)
FC Lejre
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 2 (11-mands KUNST)
September 2017
2.
lørdag
10.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (01) Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 2 (11-mands KUNST)
Svogerslev BK
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 2 (11-mands KUNST)
2.
lørdag
11.30
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (03) Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 3 (11-mands)
Solrød FC
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 3 (11-mands)
2.
lørdag
11.30
Karlslunde IF
Omklædning 4
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Greve Strandby GS-03
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
2.
lørdag
13.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (03) Efterår • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
B. 73, Slagelse
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
2.
lørdag
15.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår • Pulje 5
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
FC Lejre
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
3.
søndag
10.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 5
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
Vetterslev-Høm GF
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
3.
søndag
10.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
BK Friheden
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
3.
søndag
12.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (03) Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 3 (11-mands)
Herstedøster IC
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 3 (11-mands)
4.
mandag
18.30
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
M+32
8-M+32 (Old boys) 2 - Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
KB 92, Karlslunde
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
4.
mandag
18.30
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
M+40
8-M+40 (Veteran) 1 - Efterår • Pulje 2
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
Glostrup
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
7.
torsdag
18.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U12
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (06) Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
Skensved IF
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
9.
lørdag
09.30
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (07) Efterår • Pulje 6
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Køge Nord FC
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
9.
lørdag
11.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (99-00) Efterår • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Helsinge Fodbold
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
9.
lørdag
13.00
Karlslunde IF
Omklædning 6
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Herlev
Omklædning 3
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
9.
lørdag
15.30
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
A-Team 2650
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
10.
søndag
11.15
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (01) Efterår • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Herstedøster IC
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
10.
søndag
13.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (04) Efterår • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Espergærde IF
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
12.
tirsdag
17.30
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (05) Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
Tuse IF
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
12.
tirsdag
18.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
M+32
M+32 (Old boys) 2 • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
BK 96, Solrød
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
13.
onsdag
18.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
Greve Fodbold
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
13.
onsdag
18.15
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 6
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Jersie United
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
14.
torsdag
17.30
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (04) Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 2 (11-mands KUNST)
Hvalsø IF
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 2 (11-mands KUNST)
14.
torsdag
18.15
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
M+40
8-M+40 (Veteran) 1 - Efterår • Pulje 2
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Himmelev-Veddelev BK
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
16.
lørdag
10.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (03) Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Brøndbyernes IF
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
16.
lørdag
10.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
AIK 65 Strøby Fodbold
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
16.
lørdag
13.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (03) Efterår • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Hundested IK
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
16.
lørdag
13.30
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (01) Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 2 (11-mands KUNST)
Ringsted IF
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 2 (11-mands KUNST)
17.
søndag
10.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Ejby IF 1968
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
17.
søndag
12.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (05) Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Holbæk B&I
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
17.
søndag
15.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Albertslund IF
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
18.
mandag
18.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
M+32
8-M+32 (Old boys) 2 - Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Glostrup 95 (2)
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
19.
tirsdag
18.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
M+32
M+32 (Old boys) 2 • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Albertslund IF
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
20.
onsdag
17.45
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Vallensbæk IF
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
20.
onsdag
18.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 6
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
BK Avarta (2)
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
23.
lørdag
09.30
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Omklædning 4
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
23.
lørdag
09.30
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (07) Efterår • Pulje 6
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
AIK 65 Strøby Fodbold
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
23.
lørdag
11.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (04) Efterår • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
BK Avarta
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
23.
lørdag
13.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (01) Efterår • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Ringsted IF
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
23.
lørdag
15.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (99-00) Efterår • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Ringsted IF
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
24.
søndag
10.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (03) Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 3 (11-mands)
Taastrup FC
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 3 (11-mands)
24.
søndag
10.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 5
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
Himmelev-Veddelev BK
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
24.
søndag
12.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår • Pulje 5
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Hundige BK
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
24.
søndag
12.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U12
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (06) Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
Køge Nord FC
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
26.
tirsdag
17.30
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (05) Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Glostrup
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
27.
onsdag
17.45
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
M+40
8-M+40 (Veteran) 1 - Efterår • Pulje 2
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Taastrup FC
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
30.
lørdag
09.30
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (07) Efterår • Pulje 6
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Haslev FC
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
30.
lørdag
10.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (03) Efterår • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Ølstykke FC
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
30.
lørdag
10.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (03) Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 3 (11-mands)
Næstved I.F.
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 3 (11-mands)
30.
lørdag
11.30
Karlslunde IF
Omklædning 4
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
FC Lejre
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
30.
lørdag
12.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (01) Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 2 (11-mands KUNST)
RB 1906
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 2 (11-mands KUNST)
30.
lørdag
13.00
Karlslunde IF
Omklædning 6
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Taastrup FC
Omklædning 3
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
30.
lørdag
15.30
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Ishøj IF
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Oktober 2017
1.
søndag
10.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U12
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (06) Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
Jyllinge FC
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
1.
søndag
12.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (05) Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Taastrup FC
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
4.
onsdag
17.30
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 6
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
Køge FC
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
5.
torsdag
17.15
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (04) Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 2 (11-mands KUNST)
Asnæs BK
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 2 (11-mands KUNST)
7.
lørdag
09.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
Fløng-Hedehusene Fodbold
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
7.
lørdag
10.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (03) Efterår • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
FFB
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
7.
lørdag
11.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Vindinge IF
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
7.
lørdag
11.30
Karlslunde IF
Omklædning 5
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
Næstved FC 77
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
7.
lørdag
12.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (03) Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 4 (11-mands)
Bjæverskov IF "Frem"
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 4 (11-mands)
7.
lørdag
13.00
Karlslunde IF
Omklædning 6
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Stenløse BK
Omklædning 3
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
7.
lørdag
13.30
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (01) Efterår • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 2 (11-mands KUNST)
Ballerup BK
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 2 (11-mands KUNST)
8.
søndag
10.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår • Pulje 5
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
RB 1906
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
8.
søndag
10.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Køge BK
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
8.
søndag
11.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (03) Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Gundsø United
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
8.
søndag
12.00
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (05) Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
Brøndbyernes IF
Omklædning 1
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
8.
søndag
12.00
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 5
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
Fløng-Hedehusene Fodbold
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)

Nyheder

Øvrige sponsorer