Menu

Efterår 2020 - "Kunsten"

Gældende fra og uge 42

Tid Bane Mandag  Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
8:30-9:45 Kunst A              
9:45-15:30 Kunst A           Kamp Kamp
15:30-16:45 Kunst A   Fri          
16:45-18:00 Kunst A Årgang 2010 (U11) Årgang 2009 (U12) Årgang 2010 (U11) Årgang 2009 (U12) Årgang 2010 (U11)    
18:00-19:15 Kunst A Senior 1 Årgang 2002+2003+2004  (U19) Senior 1 Senior 1 Årgang 2006 (U15)    
19:15-20:30 Kunst A Fodboldfitness (H) Senior 2+3 Årgang U21 Senior 2 + 3 Senior 2+3    
20:30-21:45 Kunst A Kamp Kamp Oldboys Kamp Kamp    
21:45-23:00 Kunst A Kamp Kamp Kamp Kamp Kamp    
                 
8:30-9:45 Kunst B              
9:45-15:30 Kunst B             Kamp
15:30-16:45 Kunst B   Fri          
16:45-18:00 Kunst B Årgang 2010 (U11) Årgang 2009 (U12) Årgang 2010 (U11) Årgang 2009 (U12) Årgang U21    
18:00-19:15 Kunst B Senior 1 Årgang 2002+2003+2004  (U19) Senior 1 Senior 1 Årgang 2006 (U15)    
19:15-20:30 Kunst B Fodboldfitness (D) Senior 2+3 Årgang U21 Senior 2 + 3 Senior 2+3    
20:30-21:45 Kunst B Kamp Kamp Kamp Kamp Kamp    
21:45-23:00 Kunst B Kamp Kamp Kamp Kamp Kamp    
                 
8:30-9:45 Kunst C              
9:45-15:00 Kunst C           Kamp Kamp
16:00-17:00 Kunst C              
16:45-18:00 Kunst C Årgang 2005 (U16) Årgang 2011 (U10) Årgang 2012 (U9) Årgang 2011 (U10) Årgang 2013 (U8)    
18:00-19:15 Kunst C Årgang 2006+2005 (U15+U16) Årgang 2007 + 2008 (U13 + U14) Årgang 2006+2005 (U15+U16) Årgang 2007 + 2008 (U13 + U14) Para hold    
19:15-20:30 Kunst C Årgang U21 Senior 2+3 Veteran Årgang 2002+2003+2004  (U19) Fri    
20:30-21:45 Kunst C Kamp Kamp Kamp Kamp Kamp    
21:45-23:00 Kunst C Kamp Kamp Kamp Kamp Kamp    
                 
8:30-9:45 Kunst D              
9:45-15:00 Kunst D           Kamp Kamp
16:00-17:00 Kunst D              
16:45-18:00 Kunst D Årgang 2005 (U16) Årgang 2011 (U10) Årgang 2012 (U9) Årgang 2011 (U10) Årgang 2013 (U8)    
18:00-19:15 Kunst D Årgang 2006+2005 (U15+U16) Årgang 2007 + 2008 (U13 + U14) Årgang 2006+2005 (U15+U16) Årgang 2007 + 2008 (U13 + U14) Fri    
19:15-20:30 Kunst D Årgang U21 Senior 2+3 Super Veteran Årgang 2002+2003+2004  (U19) Fri    
20:30-21:45 Kunst D Kamp Kamp Kamp Kamp Kamp    
21:45-23:00 Kunst D Kamp Kamp Kamp Kamp Kamp